OBRAZEM: Úspěšně rozběhnutá sezóna v TFA aneb Když se daří...
Další závod českého poháru v disciplínách TFA zavítal do Plzně. Po úspěchu našich reprezentantů na domácí půdě v Olomouci, tak potvrdili, že jsou na další sportovní klání dobře připraveni. Lukáš Navrátil vybojoval ve své kategorii A bronz, Pavel Popelka v kategorii B také bronz, a v kategorii C stříbro získal Michal Přecechtěl a bronz pak Jan Šindelka. Dařilo se i v soutěži družstev, kde si kluci vyběhli zlatou. Lukáš Navrátil navíc dovezl cenné kovy i ze zahraničí, kde byl společně s celostátní reprezentací na závodech ve FireFitu. V Neměcku sbíral rovněž vavříny. Bronz bral ve své kategorii i celkově, a to navíc v osobním rekordu. Konkurenci neměli s kolegou Romanem Munzarem v tandemu, kde předvedli úctyhodný výkon. A stříbro pak dovezl ze štafet s Czech fire teamem. Gratulujeme a budeme fandit i na ME v Hannoveru, které se uskuteční na začátku června. (LB)
Uložit vše jako ZIP soubor