Vládci ohně jsou i letos z územního odboru Olomouc
Druhý ročník soutěže v požárním útoku denních směn HZS Olomouckého kraje se uskutečnil v minulém týdnu v Hrabišíně na Šumpersku.
Šest družstev složených z tzv. suchých hasičů i hasiček bojovalo v krásném areálu místního SDH „O korunu vládce ohně“, jak zněl také podtitul závodu. Bojovná sportovní atmosféra okořeněná špetkou humoru přinesla excelentní výkony a některé pokusy se obešly téměř bez chyb.
Mezi smíšenými týmy si nejlépe vedl tým IZS ÚO Olomouc, který v lehce pozměněném složení obhájil titul z loňska. Mezi ženami vyhrál tým ze Šumperka doplněný jesenickými kolegy 😊 Putovní koruny pro vládce a vládkyni ohně tak putují tentokrát do Olomouce a do Šumperka.
Všem sportovcům děkujeme za fairplay a gratulujeme.
por. Mgr. Lucie Balážová
tisková mluvčí
HZS Olomouckého kraje
T: +420 777 420 107
M: lucie.balazova@hzscr.cz
M: olk.mluvci@hzscr.cz